سئو سایت seo

برآورد هزینه و تعرفه سئو Seo

نحوه برآورد هزینه در گروه تبلیغاتی تهران بانو به این صورت است که ابتدا وب سایت مورد نظر را بر اساس گستردگی عبارات کلیدی ، بازار رقابت زمینه فعالیت مورد نظر در فضای اینترنت و هدفی که مشتری دنبال می کند یک پکیج معرفی می نماید. هر پکیجی که به مشتری پیشنهاد شود شامل یک سری از خدمات و ضمانت ها می باشد که بعد از تحلیل و بررسی های اولیه برای مشتری ارسال می گردد. این روش به دلایل زیر از استاندارد بالایی برخوردار است:

  1. قبل از برآورد هزینه زمینه کاری مورد بررسی قرار می گیرد، لذا نسبتا از دقت بالایی برخوردار است.
  2. پکیج پیشنهادی حداقل پکیجی خواهد بود که نتیجه ی مطلوب را برای مشتری ایجاد خواهد کرد.
  3. بررسی اولیه موجب می گردد هزینه های اضافه برای خدماتی که قابل ارائه نباشد دریافت نشود.
  4. اگر پروژه ای با بودجه ی مشتری قابل انجام نباشد تیم کارشناس گروه تبلیغاتی تهران بانو این موضوع را قبل از برآورد مطرح خواهد کرد.

ارائه پکیج های سئو با تعرفه ای متنوع که بر اساس اهداف مشتری و همچنین میزان رقابت کاری مشخص می شود، باعث می شود که نتیجه گیری مناسب در حوزه سئو انجام پذیرد. در نظر داشته باشید که تاکید زیاد بر روی کلمات کلیدی خاص و برونسپاری پروژه سئو به شرکت ها یا انجام خدمات سئو داخل شرکت، در نهایت باعث می شود که سئو کار مجبور شود از روش های سئو سیاه و خلاف از نظر گوگل پروژه سئو را انجام دهد که راهکاری کوتاه مدت است و در نهایت باعث نابودی وضعیت سایت شما خواهد شد. از طرف دیگر با توجه به گستردگی کلمات کلیدی مختلف و جستجوهای کاربران و همچنین جابجایی رتبه های گوگل، تاکید بر روی کلمات کلیدی محدود باعث می شود که نهایتا نتوانید نتیجه لازم را ازسئو خود بدست آورید.

مشاوره بابت سئو سایت :09393792642

برآورد زمان سئو

علاوه بر هزینه و تعرفه سئو، بیشترین سوالی که برای مشتریان به وجود می آید، این است که چه مدت زمان طول میکشد تا به رتبه دلخواه برسند؟
پاسخ این است که هیچ شرکت و سئوکاری نمی تواند ضمانت کند که رتبه یک کلمه کلیدی را به جایگاه موردنظر برساند. زیرا اولا بهینه سازی وب سایت کاری است که مشمول زمان می شود و دوم اینکه، تنها گوگل است که مشخص می کند که سایتی در چه زمانی در چه جایگاهی قرار گیرد. در واقع شخص یا شرکتی که فعالیت سئو سایت شما را انجام می دهد، بر اساس تجربه ای که از قبل دارد می تواند تخمین زمانی داشته باشد، اما اگر در طول زمان انجام پروژه گوگل الگوریتم های جدید ارائه کند یا رقبای شما نیز مشغول به کار باشند، تخمین زمان ممکن است به نتیجه نرسد. در روش کاری گروه تبلیغاتی تهران بانو  ، ما بر اساس وضعیت فعلی سایت شما، برنامه ریزی خواهیم کرد و با توجه به کلمات کلیدی مختلفی که مخاطب و مشتری شما جستجو می کند هدف گذاری انجام می شود. به همین خاطر حتی در ماه های اولیه نیز می توانید تغییرات قابل ملاحظه ای بر روی سایت مشاهده نمایید.

در نظر داشته باشید که طبق راهنمای شرکت گوگل، هیچ شخص یا شرکتی نمی تواند رتبه خاص یا زمان خاصی را برای کلمه کلیدی مشخص به شما تضمین نماید و شرایط رتبه بندی گوگل در اختیار افراد و شرکت های فعال در حوزه سئو نیست. با این حال طبق تجربه ی طولانی مدت گروه تبلیغاتی تهران بانو در برخی زمینه های کاری و تحلیل های اولیه می توان تخمین زد که حدودا چه زمانی برای دریافت نتیجه مطلوب لازم است.